btbilgi

HTC’nin sanal gerçeklik (virtual reality- VR) gözlük sahiplerine yönelik uygulama servisi Viveport, bu alandaki en büyük mağazalardan biri. Viveport Infinity ile dünyanın ilk abonelikle sınırsız VR uygulama kullanım hizmetini sunan HTC, müşterilere sadece oyun değil aynı zamanda videolar başta olmak üzere her türlü eğlence çeşidi veriyor. Son duyuruya göre Viveport Infinity servisi bundan böyle Valve Index sanal gerçeklik gözlükleri ile kullanıma da açılmış.

Bunu kutlamak için Viveport Infinity abonelik servisi Valve Index sahiplerine iki ay boyunca ücretsiz olarak açık olacak. Eylül sonuna kadar devam edecek kampanyada Valve Index sahibi Viveport Infinity üyeleri, indirimler ve üst düzey Viveport Video içerikleri gibi tüm üyelik avantajlarından iki ay boyunca ücretsiz olarak yararlanabilecek.

Valve Index artık Viveport Infinity servisini kullanabilecek

Valve Index sahipleri Viveport Infinity üyeliği ile favori VR oyunları, uygulamaları ve videolarını keşfederken önemli oranda tasarruf da edecek. VR için ilk limitsiz abonelik servisi olan Viveport Infinity aylık 12,99 USD iken, yıllık üyelikte fiyat ayda 8,99 USD oluyor. Index üyeleri aralarında Ninja Legends, A Fisherman’s Tale, Apex Construct, Fujii, Gun Club, Angry Birds VR ve I Expect You To Die gibi beğeni toplayan yüzlerce VR yapımına erişebilecekler. Servise her ay yeni yapımlar ekleniyor ve Infinity üyeleri her zaman keşfedecek yeni içerikler bulabiliyor.

Viveport Başkanı Rikard Steiber servis destek genişletme ile ilgili şunları aktarmakta: “Düşük bir aylık ücret karşılığında, VR tutkunlarına daha önce kimsenin sunmadığı kadar fazla VR oyunu ve uygulamasını sunuyoruz. Yalnızca bir yıl içinde, donanım bağımsız bir platform olma hedefimize çok yaklaştık. VIVE, Oculus Rift ve Windows Karma Gerçeklik sistemlerinin ardından şimdi Valve Index cihazlarına da servisimizi açtık.

Yorumlar
btbilgi
PAYLAŞ
blank
xTRlarge, Türkiye'nin (TR) üretici ve yenilikçi potansiyelini sergilemek; farklı bakış açılarını, yeni tarzları, x sayıda yeni değeri, girişimi, fikri yansıtmak; teknolojiden doğaya, iş yönetiminden tasarıma, insana dair faaliyetlerin en geniş ufkunu sizlerle mümkün olduğu kadar geniş 'large" paylaşabilmek için yola çıktı. Geleceğe inancı olanlarla birlikte mesafe katetmeyi planlıyor.