btbilgi

Turkcell’in, geleceğin dijital dünyasını şekillendirecek yeni nesil yetenekleri hedefleyen GNÇYTNK programının yeni dönemi için başvurular başladı. Türkiye’nin genç nüfus potansiyelini Turkcell aracılığıyla dijital dünyaya taşıyan GNÇYTNK programı, yetenekli gençler için kaçırılmayacak bir kariyer fırsatı sunmakta.

Dördüncü dönem başvuruları 18 Şubat’a kadar Turkcell web adresinden, Instagram hesabı trkcllgncytnk, BiP Chatbot kanalı GNÇYTNK BiP servisi ile kariyer.net ve Linkedin ilanlarından yapılabilecek. Program kapsamında mobil platformların yanı sıra oyunlaştırma ve video mülakat gibi yöntemlerle başvuru, seçme ve işe alım süreçleri gerçekleştiriliyor. Genç yetenekler, başvuru ve seçme süreçlerinin ardından Eylül 2019’da işe başlayacak.

GNÇYTNK programıyla işe alınan gençler, Turkcell’e uyum sağlamaları amacıyla Turkcell Akademi tarafından hazırlanan bir eğitim programına dahil olacak. Bu kapsamda gençlere Cisco, Huawei, Nokia, Oracle, Ericsson, EMC Dell gibi küresel markalarla özel programlara katılma şansı sunulacak.

Genç yetenekler şirkete değer katan liderlerin deneyimlerinin paylaşıldığı ve markanın  tanıtıldığı eğitim programıyla Turkcell kariyerlerine başlayacak. Turkcell Akademi ile sürekli uygulamalı eğitim ve gelişim fırsatı bulan genç yetenekler, mobil çalışma, esnek performans yönetimi, çıraklık programı gibi özel uygulamalarla ezber bozan bir kariyer yolculuğuna çıkacak.

Başvuru koşulları:

  • Yaratıcı, sosyal, meraklı ve eğlenceli,
  • Türkiye ve dünyadan üniversitelerin çeşitli bölümlerinde öğrenimine devam eden ya da mezun,
  • Lisans 4. sınıf, yüksek lisans, doktora öğrencisi, yeni mezun ya da en fazla 3 yıl iş deneyimi olan,
  • İyi derecede İngilizce bilen gençler başvurabiliyor.
Yorumlar
btbilgi
PAYLAŞ
blank
xTRlarge, Türkiye'nin (TR) üretici ve yenilikçi potansiyelini sergilemek; farklı bakış açılarını, yeni tarzları, x sayıda yeni değeri, girişimi, fikri yansıtmak; teknolojiden doğaya, iş yönetiminden tasarıma, insana dair faaliyetlerin en geniş ufkunu sizlerle mümkün olduğu kadar geniş 'large" paylaşabilmek için yola çıktı. Geleceğe inancı olanlarla birlikte mesafe katetmeyi planlıyor.