btbilgi

Küçük ve orta ölçekteki işletmelerin e-ticaret ekosistemine katkısını artırmak ve dijitalleşmelerini vurgulamak amacıyla düzenlenen KOBİ E-Ticaret Zirvesi bu yıl ikinci kez gerçekleştirilecek. 20 Kasım’da InterContinental Istanbul’da organize edilecek zirveye katılım ücretsiz olacak. 2017’deki etkinliğe 500’e yakın KOBİ’nin katıldığı ve bu sene daha yüksek bir katılım beklendiği bilgisi verilmiş.

KOBİ E-Ticaret Zirvesi, e-ticaret altyapı sağlayıcısı IdeaSoft ve Google Türkiye ana sponsorluğunda hayata geçiyor. Bu seneki zirvede 20’den fazla konuşmacı görüşlerini paylaşacak. Konuşmacılar arasında yer alan önemli isimlerden bazıları şöyle: Şebnem Erzan (Google Türkiye, Ortadoğu, Afrika Kanal Satış Yöneticisi), Serkan Yazıcıoğlu (BKM Genel Müdür Yardımcısı),Barbaros Özbuğutu (iyzico CEO’su),Emre Güzer (PayU Türkiye CEO’su), Melike Kara (Turkcell Ödeme Hizmetleri Genel Müdürü)ve Koray Bahar (Foriba CEO’su).

Zirvede ele alınacak konulardan bazıları pazaryerinde satış yapmak, e-ticarette lojistiğin önemi, sosyal medyadan satış ve e-ticarette e-fatura kolaylıkları olacak. Etkinlikte bir deneyim alanı da yer almakta. KOBİ’ler burada yeni ürün ve hizmetleri deneyimleme fırsatı bulabilecekler. Etkinliğin tam programını görmek ve kayıt olmak için resmi web sitesine başvurabilirsiniz.

KOBİ E-Ticaret Zirvesi’ne ilişkin bir değerlendirme yapan IdeaSoft Genel Müdürü Seyhun Özkara, “Geçen yıl ilkini düzenlediğimiz ve 500’e yakın KOBİ’yi bir araya getirdiğimiz E-Ticaret KOBİ Zirvesi’nin bu yıl ikincisini gerçekleştiriyoruz. Etkinlikle KOBİ’lerin dijitalleşmesini çok önemsediğimizi vurgulamak istiyorum. Bu noktada ana sponsorumuz Google Türkiye’nin desteği bizim için çok önemli. Türkiye’de her geçen gün büyüyen e-ticaret ekosisteminde ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla KOBİ’leri bir araya getiriyoruz. Dolu bir programla KOBİ’lerin dijitalleşme sürecinde ihtiyaç duyacakları konu ve konuşmacıları buluşturduk. Katılımın ücretsiz olduğu zirvemize e-ticarete ilgi duyan bütün KOBİ’leri bekliyoruz” dedi.

Yorumlar
btbilgi
PAYLAŞ
blank
xTRlarge, Türkiye'nin (TR) üretici ve yenilikçi potansiyelini sergilemek; farklı bakış açılarını, yeni tarzları, x sayıda yeni değeri, girişimi, fikri yansıtmak; teknolojiden doğaya, iş yönetiminden tasarıma, insana dair faaliyetlerin en geniş ufkunu sizlerle mümkün olduğu kadar geniş 'large" paylaşabilmek için yola çıktı. Geleceğe inancı olanlarla birlikte mesafe katetmeyi planlıyor.