btbilgi

Digital signage (dijital pano) piyasası gün geçtikçe büyüyor. Bu pazarda öngörüler 2023 yılına kadar yüzde 7,18’lik büyüme ve 31.62 milyar Dolar seviyesi şeklinde belirtilmekte. Dijital pano ürünleri perakendeden ulaşıma kadar birçok sektörde kullanılmakta. Elektronikle ilgili neredeyse her alanda çalışmakta olan Güney Kore devi LG Electronics, dijital pano ve sunum ekranları çözümlerinde de iddialı.

LG Electronics en yeni OLED digital signage ürünlerini GITEX 2018 Teknoloji Haftası’nda sergileyecek. Bunların arasında en dikkat çekeni jilet gibi ince 55 inç şeffaf OLED signage ekranı. Ürün kesintisiz tek parçalı cam tasarıma ve yüksek görüntü kalitesine sahip. Ekran perakende ürünlerinin tanıtımı veya sanat galerilerinde özel görüntü ve efektlerin sergilenmesi için kullanılabilecek.

Digital signage pazarına LG’den yenilikçi şeffaf OLED ekranDigital signage alanında LG’nin başka ürünleri de GITEX’de sunulacak. Bunların arasında yeni nesil Videowall Monitör ürünleri ve havalimanları için tasarlanmış 86” ve 88” Ultra Stretch ekranlar da var. Ayrıca kurumsal mekanlar için hazırlanmış İnteraktif Dijital Tahta da yeni sunulacak ürünlerden. Dijital tahta ile toplantı esnasında akla gelen fikirler sunuma anında eklenebiliyor. Ek içerikler aynı anda birden fazla kullanıcı katkısıyla oluşturulabiliyor, kolayca paylaşılabiliyor ve içeriklere notlar konulabiliyor.

Digital signage pazarına LG’den yenilikçi şeffaf OLED ekranSunulacak diğer kurumsal ürünlerden Cisco ile ortaklaşa geliştirilen 88” Ultra Stretch Video Konferans Çözümü, uzak noktalar arasında gerçekleşen toplantıları güçlendirecek. Otel alanlarını lüks bir görünüme kavuşturacak OLED Wallpaper TV, In-Glass Wallpaper OLED digital signage ürünleri, yüksek parlaklık seviyesine sahip signage ürünler, 1,5 mm Piksel Aralıklı LED signage ürünler ve Transparan LED Film ürünleri de GITEX 2018 Teknoloji Haftası’nda sergilenecek bazı başka çözümler olarak sıralanmış.

Yorumlar
btbilgi
PAYLAŞ
blank
xTRlarge, Türkiye'nin (TR) üretici ve yenilikçi potansiyelini sergilemek; farklı bakış açılarını, yeni tarzları, x sayıda yeni değeri, girişimi, fikri yansıtmak; teknolojiden doğaya, iş yönetiminden tasarıma, insana dair faaliyetlerin en geniş ufkunu sizlerle mümkün olduğu kadar geniş 'large" paylaşabilmek için yola çıktı. Geleceğe inancı olanlarla birlikte mesafe katetmeyi planlıyor.