btbilgi

Katma değerli güvenlik çözümleri distribütörü NSS Teknoloji, son bir yıldır Türkiye’de siber güvenlikte çoğu zaman gözardı edilen bazı konularla ilgili hizmet veriyor. İnternet Güvenliği, Uçnokta Güvenliği, Sistem Entegrasyonu ve Güvenlik İzleme hizmetleri çözümleri konusunda uzman olan firma, önde gelen küresel güvenlik ürünlerinin Türkiye distribütörlüğünü üstlenmiş durumda. Firmanın kurucuları ve çalışanları 20 yıllık sektör ve kanal tecrübesine sahipler.

Firmanın en son çözümlerini bünyesine kattığı BeyondTrust, şirket içi imtiyaz ve istismar saldırılarından kaynaklanan veri ihlallerini proaktif olarak ortadan kaldırmaya kendini adamış bir siber güvenlik kuruluşu. Onun dışında Türkiye distribütörlüğünün alındığı bir diğer küresel şirket ise Ağ Erişim Kontrol (Network Access Control – NAC) çözümüyle dikkat çeken PORTNOX oldu.

NSS Teknoloji sadece dahili güvenlik çözümleri değil, Mayıs’dan beri dünyanın ve BT endüstrisinin yakından ilgilendiği kişisel veri koruma yönetmelikleri konusunda da destek sağlamakta. Özellikle son aylarda gündemde sıkça yer alan ve kurumların ayrıntılı bilgiye ihtiyaç duyduğu KVKK süreçleriyle ilgili de danışmanlık ve çözümler sunulmakta. Bu süreçte firmaların yasaya uyumluluk çalışmaları boyunca tüm adımlarda destek veriliyor.

Şirket içi siber saldırılara karşı yardımcınız NSS Teknoloji
Saygın Saman

NSS Teknoloji Türkiye Kurucusu Saygın Saman tamamladıkları proje dolu bir yılı şu sözlerle aktarmakta: “Katma Değerli Siber Güvenlik Çözümleri distribütörü olarak daha verimli hizmet sunabilmek için güncel gelişmeleri yakından takip ediyor, en son teknolojileri içeren uygulamalara yatırım yapıyoruz. Yeni projelerle daha çok fırsat sağlanması amacıyla sürdürdüğümüz çalışmalarımıza önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz. Ayrıca sunduğumuz hizmetleri daha da kaliteli ve hızlı ulaştırmak amacıyla web sayfamızı yenilediğimiz bu süreçte ürün ve çözümlerimizi etkileşimli olarak değerlendirebilme imkânı sunan PartnerZone platformumuzu da devreye aldık. İş ortaklarımızın siber güvenlik sağlayıcılarımızı ve çözümlerimizi en güncel haliyle takip edebileceği, taleplerini bize doğrudan iletebileceği bu platformun önemli oranda kolaylık sunacağını ve ciddi anlamda fayda sağlayacağını öngörüyoruz.”

Yorumlar
btbilgi
PAYLAŞ
blank
xTRlarge, Türkiye'nin (TR) üretici ve yenilikçi potansiyelini sergilemek; farklı bakış açılarını, yeni tarzları, x sayıda yeni değeri, girişimi, fikri yansıtmak; teknolojiden doğaya, iş yönetiminden tasarıma, insana dair faaliyetlerin en geniş ufkunu sizlerle mümkün olduğu kadar geniş 'large" paylaşabilmek için yola çıktı. Geleceğe inancı olanlarla birlikte mesafe katetmeyi planlıyor.