btbilgi

Turkcell’in dijital platform hizmetleri sunan Lifecell markası, en yeni çözümü olan Supercam’i duyurdu. Lifecell Supercam konutlar ve işyerleri için hem dijital kamera hizmeti veriyor, hem de akıllı alarm özellikleriyle pratik bir güvenlik önlemi sağlayabiliyor. Bu kamerayı evdeki bakıcıyı veya evcil hayvanları kontrol etmek amacıyla, ya da dükkanlarda caydırıcı bir güvenlik çözümü olarak kullanmak mümkün.

Akıllı kamera sistemi Lifecell Supercam, HD 1080p çözünürlüğünde canlı izlemenin yanında; çift taraflı konuşma ve görüntülerin bulutta kaybolmadan saklanması özellikleri de sunuyor. Akıllı telefonlara kurulan Supercam uygulaması ile çok basit şekilde yönetilen sistem, kullanışlı arayüzü sayesinde kullanıcıların kolayca işlem yapmasını sağlamakta.

Lifecell Supercam: Ev ve işyerlerine dijital güvenlik platformuSupercam sürekli buluta kayıt (CVR) yapabiliyor. Bu sayede en fazla 30 güne kadar olan kayıtlar bulut ortamında arşivlenmekte ve geriye dönük izlenebilmekte. Sistem kullanıcının tanımladığı zamanlarda ve görüntü üzerinde seçtiği alanlarda beklenmeyen bir hareket oluştuğunda kullanıcıları mobil bildirimlerle haberdar edebiliyor. Belirlenen alarm tipi kaydedilip, 7 gün boyunca bu alarmı takip etme imkanı da var. Kullanıcılar istedikleri zaman cihaz üzerindeki mikrofonu aktifleştirerek ve hoparlörü kullanarak kamera üzerinden karşıdaki kişilerle iletişim kurabiliyor.

Evinde sabit interneti olan herkes bu bulut bazlı güvenlik hizmetinden yararlanabiliyor. Aylık 29.90 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabilecek bu ürün, özel ekipler tarafından ev ya da işyerinde ek bir ücret ödemeden kurularak aktif hale getiriliyor. Akıllı Paket dahil olarak satışa sunulan Lifecell Supercam ile sürekli kayıt yapmak isteyenler 7 ve 30 günlük iki farklı bulut paketlerinden birini tercih ederek alacağı hizmeti farklılaştırabiliyor. Turkcell Superonline müşterileri ise kotalarını etkilemeden buluta kayıt yapma fırsatına sahipler. Ayrıca Turkcell müşterilerine özel olarak sunulan 5GB’lık data paketi sayesinde Turkcell’liler mobil uygulamadan kamera görüntülerini izlerken internet paketlerini harcamıyorlar.

Yorumlar
btbilgi
PAYLAŞ
blank
xTRlarge, Türkiye'nin (TR) üretici ve yenilikçi potansiyelini sergilemek; farklı bakış açılarını, yeni tarzları, x sayıda yeni değeri, girişimi, fikri yansıtmak; teknolojiden doğaya, iş yönetiminden tasarıma, insana dair faaliyetlerin en geniş ufkunu sizlerle mümkün olduğu kadar geniş 'large" paylaşabilmek için yola çıktı. Geleceğe inancı olanlarla birlikte mesafe katetmeyi planlıyor.