btbilgi

Günümüzde dengeli bir beslenme sağlayamayan kişiler besin takviyeleri, enerji içecekleri, ek gıda konsantreleri veya ilaçlarla bu eksiği gidermeye çalışmakta. Aslında bunlara alternatif bir yöntem var, o da mikro-aerosolizasyon. Yani besleyici maddelerin buhar şeklinde, hava yolu ile vücuda alınması. İlaçların hava aracılığı ile alınması aslında daha hızlı etki ettiği ve gerekli dozu azaltabildiği için çoğu hekim tarafından onaylanmakta. Bu alanda çalışan Nutriair firması yepyeni bir ürün ailesi ile, Vape ve elektrikli sigara sevenlere hitap ediyor.

Nutriair ilk bakışta sade tasarımlı ve ince bir elektrikli sigara gibi durmakta. Fakat bu cihaz buhar yolu ile vücuda çeşitli besleyici maddeler almaya yarıyor. Firmanın ürünleri alkol, gluten, şeker, tütün veya nikotin içermiyor. Yani aslında ne sigara ile, ne Vape cihazları ile, ne de herhangi bir elektrikli sigara ile hiç alakası yok. Sadece görüntüsü öyle ve teknik olarak içinize duman çekiyorsunuz. Çubukların hepsi yüzde 100 geri dönüştürülebilir materyallerden imal edilmiş. Ucundaki minik LED ışık, çubuk içindeki besleyici madde bittiği zaman yanarak uyarıyor.

Nutriair ürün ailesinde 10 farklı çeşit bulunmakta ve hepsinin başka bir görevi var. Ayrıca her çeşit çubuk kendine özel ve işlevine paralel planlanmış bir tada da sahip.

  • Energy: İsminden anlaşılacağı gibi günlük enerji seviyelerini artırıyor. Nane şekeri tadında.
  • Sleep: Daha rahat uyumayı sağlıyor. Earl Grey çay tadında.
  • Relax: Rahatlama ve sakinleşme için. Guava meyvesi tadında.
  • B-Complex: B12 desteği yaparak hafızayı güçlendiriyor. Kavun tadında.
  • Recover: Eğlence dolu bir geceden sonra kendine gelmeyi kolaylaştırıyor. Karamel ve bal tadında.
  • Focus: İşe ve günlük görvlere odaklanmaya yönelik. Acı nane tadında.
  • Diet: Tokluğu artırarak diyet yapanlara yardım ediyor. Yumuşak nane tadında.
  • Immune: Vücuttaki bağışıklığı güçlendiriyor. Kırmızı portakal tadında.
  • Peppermint Breeze: Ferah bir nefes için kullanılabilir. Acı nane tadında.
  • Sweet Melon: Tatlı ihtiyacı olduğunda bastırmak için. Tatlı kavun tadında.

Firma halen ürünlerinin kişilerdeki farklı etki seviyelerini ölçmeye devam ediyormuş. Ama eğer ilgilendiyseniz, çubukların adedi ABD kökenli web sitesinde 9,99 dolara satılıyor. Ayrıca özel üçlü paketler veya hepsinden birer adet bulunan büyük paket şeklinde de satın alınabilmekte.

Yorumlar
btbilgi
PAYLAŞ
blank
xTRlarge, Türkiye'nin (TR) üretici ve yenilikçi potansiyelini sergilemek; farklı bakış açılarını, yeni tarzları, x sayıda yeni değeri, girişimi, fikri yansıtmak; teknolojiden doğaya, iş yönetiminden tasarıma, insana dair faaliyetlerin en geniş ufkunu sizlerle mümkün olduğu kadar geniş 'large" paylaşabilmek için yola çıktı. Geleceğe inancı olanlarla birlikte mesafe katetmeyi planlıyor.