btbilgi

Samsung Electronics, Türkiye’nin de dahil olduğu Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) bölgesindeki KOBİ’lerin dijital ve mobil kapasitelerini artırarak desteklemek için geliştirilen, yeni bir bulut temelli B2B platform olan Samsung İşletme Paketi (Business Suite) çözümünü resmi olarak duyurdu.

Türkçe olarak kullanılabilen İşletme Paketi, platforma dahil olan işletmelere çeşitli ve faydalı uygulamaları ücretsiz olarak sunuyor. Kullanıcının tercihlerine göre kişiselleştirilebilen E-anket, E-Menu, Coğrafi Raporlama ve benzeri pek çok uygulama, önceden tanımlanan şirkete ait tüm Samsung akıllı telefon ve tablet cihazları üzerinden uzaktan kullanılabilecek.

Samsung İşletme Paketi kullanıcı dostu web portalı üzerinden KOBİ’ler için kolay ve ihtiyaca yönelik kurumsal çözümler sunuyor. KOBİ’ler portal üzerindeki uygulamaları kendi logolarıyla özelleştirebiliyorlar. Web portalı ile kullanıcılar işletme uygulamalarını istedikleri an, istedikleri yerden yönetebiliyorler. Paket ayrıca işletme uygulamalarının performansınını değerlendirmeyi sağlayan bir rapor işlevine de sahip.

Paketin içindeki kullanıma hazır uygulamalar aşağıdaki gibi özetlenmiş.

Müşteri Memnuniyeti: Müşterilerin memnuniyetini etkin bir şekilde ölçen, geri bildirimin ve promosyonların duyurulması için müşteri iletişim bilgilerinin toplanmasını sağlayacak, işletme başarısında temel rol oynayan çalışmayı yöneten uygulama.

Müşteri Anketi: KOBI’lerin müşterilerini daha iyi anlamak ve onlara daha iyi hizmet sunmaları için özelleştirilebilen sorular ile anket hazırlayıp uygulamalarına imkân veren uygulama.

E-Afiş/Reklam: KOBİ’lere Samsung akıllı telefon ve tabletler vasıtasıyla müşterilerine reklamlarını ve promosyonlarını dijital yolla ulaştırma imkanı veren uygulama

E-Menu/Katalog: İşletmelerin pek çok rakip arasından öne çıkmak için müşterilerine dijital yolla müşterilerine basit ve açıklayıcı menüler veya kataloglar yoluyla kendilerini tanıtma ve diledikleri gibi dizayn etmelerine imkan veren uygulama.

Coğrafi Raporlama: KOBİ’lerin farklı coğrafi noktalardaki saha çalışanlarının işe başlama ve bitiş saatleri, tam konum ve geçirilen süre hakkındaki raporları almalarına imkan veren uygulama.

Sim Lock: Yetkisiz bir SIM Kart kullanıldığında işletme cihazlarını kilitleyen ve yetkisiz erişimi engelleyen güvenlik uygulaması.

Yorumlar
btbilgi
PAYLAŞ
blank
xTRlarge, Türkiye'nin (TR) üretici ve yenilikçi potansiyelini sergilemek; farklı bakış açılarını, yeni tarzları, x sayıda yeni değeri, girişimi, fikri yansıtmak; teknolojiden doğaya, iş yönetiminden tasarıma, insana dair faaliyetlerin en geniş ufkunu sizlerle mümkün olduğu kadar geniş 'large" paylaşabilmek için yola çıktı. Geleceğe inancı olanlarla birlikte mesafe katetmeyi planlıyor.