btbilgi

2017 yılının Yaz Üniversite Olimpiyatları (2017 Summer Universiade), 19-30 Ağustos tarihleri arasında Taipei City’de düzenlenecek. Üniversiteli sporcular şehrin etrafındaki 70 tesiste, toplamda 17 dalda yarışacaklar. Tayvan hem kültürel birikimi, hem de teknolojik altyapısı ile bu etkinliklere hazırlanıyor. Üniversite Olimpiyatları etkinliği için, hazırlıklara ilginç bir de reklam kampanyası eklemişler.

Tayvan’ın başkenti Taipei City’de metro trenlerinin her biri farklı bir spor dalını yansıtacak şekilde yeniden döşenmiş. Her bir spor dalının oyun alanı,  bir metro vagonunda yer alıyor. Dekorasyon özellikle vagonların tabanındaki baskı döşemelere yoğunlaşmış durumda. Vagonlarda yüzma havuzları, basketbol veya futbol sahaları, atletizm parkurları görmeniz mümkün.

Easycard Corporation tarafından tasarlanan ve uygulaması yapılan dekorasyonlar, halkın ilgisini 2017 Yaz Üniversite Olimpiyatları’na çekmek için planlanmış. Bu spor etkinliği asıl Olimpiyatlar’dan sonra dünya çapında ikinci en büyük uluslararası spor karşılaşması olarak biliniyor. Tayvan halkının reklam kampanyasına ilgisini ise fotoğraflarda ve sosyal medya paylaşımlarında görebiliyorsunuz.

Yorumlar
btbilgi
PAYLAŞ
blank
xTRlarge, Türkiye'nin (TR) üretici ve yenilikçi potansiyelini sergilemek; farklı bakış açılarını, yeni tarzları, x sayıda yeni değeri, girişimi, fikri yansıtmak; teknolojiden doğaya, iş yönetiminden tasarıma, insana dair faaliyetlerin en geniş ufkunu sizlerle mümkün olduğu kadar geniş 'large" paylaşabilmek için yola çıktı. Geleceğe inancı olanlarla birlikte mesafe katetmeyi planlıyor.