btbilgi

Drone fotoğrafçılarının bir numaralı durak noktası Dronestagram ve National Geographic yine iş başında. İkili her sene bir uçan drone ile çekilmiş en iyi fotoğrafları seçmek için yarışma düzenliyorlar. ‘İnsan’, ‘Doğa’ ve ‘Şehir’ kategorilerinde seçilen fotoğrafların dışında bir de en yaratıcı fotolara ödül veriliyor. İşte bu senenin en iyi hava fotoğraflarını aşağıda bulabilirsiniz.

Daha fazlası ve kategorilerin 2’inci/3’üncüleri ve daha fazla harika fotoğraf için Dronestagram sitesini ziyaret etmenizi öneriyoruz.

İnsan Kategorisi, Birinci Sıra: ‘End of the Line’ (Martin Sanchez)

Dronestagram ve NatGeo 2017’nin en iyi drone fotoğraflarını seçti

Doğa Kategorisi, Birinci Sıra: ‘Provance, Summer Trim’ (jcourtial)

Dronestagram ve NatGeo 2017’nin en iyi drone fotoğraflarını seçti

Şehir Kategorisi, Birinci Sıra: ‘Concrete Jungle’ (bachirm)

Dronestagram ve NatGeo 2017’nin en iyi drone fotoğraflarını seçti

Dronestagram’ın ‘En Yaratıcı Fotoğraflar’ alanında seçtiği üç fotoyu aşağıda bulabilirsiniz. Bunların sıralaması bulunmamakta. (Soldan Sağa)

  • ‘Two Moo’ (lukemaximobell)
  • ‘Ugo le Marin’ (RGA)
  • ‘Next Level’ (macareuxprod)
Yorumlar
PAYLAŞ
blank
xTRlarge, Türkiye'nin (TR) üretici ve yenilikçi potansiyelini sergilemek; farklı bakış açılarını, yeni tarzları, x sayıda yeni değeri, girişimi, fikri yansıtmak; teknolojiden doğaya, iş yönetiminden tasarıma, insana dair faaliyetlerin en geniş ufkunu sizlerle mümkün olduğu kadar geniş 'large" paylaşabilmek için yola çıktı. Geleceğe inancı olanlarla birlikte mesafe katetmeyi planlıyor.