btbilgi

Bulut teknolojilerinin geliştiği günümüzde KOBİ’ler donanıma daha fazla yatırım yapmadan son teknoloji çözümlere ulaşabiliyor.  Dijitalleşme hayatımızın her alanında yerini almaya başladıkça, iş yapış biçimleri de farklılaşıyor.

Bilişim altyapısı çözümlerinde binlerce dolarlık yatırım maliyetlerini Defne Telekomünikasyon tarafından geliştirilen Sanal Santral (Virtual PBX) Platformu, fiziksel bir santral yatırımı gerektirmeden firmaların farklı lokasyonlardaki ofislerini, çalışanlarını, müşterilerini sanal ortamda birleştiriyor.

Defne Telekomünikasyon’un Sanal Santral (Virtual PBX) Platformu ile mobil telekom operatörleri KOBİ’lerin geleneksel PBX yatırımı yapmadan da kurumsal itibarını artıracak çözümler sunuyor. Mobil operatörler güvenli Sanal Santral Platformu üzerinden yüzlerce KOBİ’ye aynı zamanda hizmet verebiliyor.

Sanal Santral hizmetini mobil operatörden ister aylık, ister yıllık kullanacağı kadar paketler halinde alabilen işletmeler, farklı lokasyonlardaki ofislerini, çalışanlarını, müşterilerini sanal ortamda birleştirebiliyor. KOBİ’ler için operasyonel maliyetleri de düşüren sistem, arayanı akıllı IVR menüsü ile yönlendirerek istenilen departmana veya çalışana, ofis dışında olsa bile ulaşılmasını ya da mesaj bırakılmasını ve bırakılan mesajların sonradan dinlenmesini sağlıyor.

Sanal Santral’ın önemli özellikleri arasında IVR menüsü üzerinden sesli çağrı yönlendirme, arayanın mesajını kaydetme ve iletme, bırakılan mesajları dinletme, kullanıcı adı ve şifresiyle tüm arama detaylarını anlık olarak sistem üzerinden takip etme de bulunuyor.

Fiziksel bir santral yatırım gerektirmeyen Sanal santraller yatırım ve operasyonel maliyeti düşürüyor. Sanal Santral Platformu, KOBİ’lerin çalışma alanını bir ofisle sınırlandırmadan dahili numaraları farklı binalarda, şehirlerde, hatta ülkelerde olsa bile aynı sistem üzerinden birleştirip etkin iletişim ortamı sunabilmesi yarattığı artı değerler arasında yer alıyor.

Yorumlar
btbilgi
PAYLAŞ
blank
xTRlarge, Türkiye'nin (TR) üretici ve yenilikçi potansiyelini sergilemek; farklı bakış açılarını, yeni tarzları, x sayıda yeni değeri, girişimi, fikri yansıtmak; teknolojiden doğaya, iş yönetiminden tasarıma, insana dair faaliyetlerin en geniş ufkunu sizlerle mümkün olduğu kadar geniş 'large" paylaşabilmek için yola çıktı. Geleceğe inancı olanlarla birlikte mesafe katetmeyi planlıyor.