btbilgi

LG Electronics dünya çapında LG G6 için “kullanıcı deneyimi” kampanyası düzenliyor. Katılanlar LG G6’ya özel hazırlanan özel siteye çektikleri fotoğraflarla, yorum ve izlenimlerini yansıtarak, LG G6 kazanma şansı yakalayacak.

LG Electronics’in herkesin merakla beklediği en yeni akıllı telefonu LG G6 için özel olarak düzenlenen “kullanıcı deneyimi” etkinliğine isteyen herkes katılabiliyor. Katılan tüm kullanıcılar, “Neden LG G6 test grubunda olmak istiyorsun? “sorusuna verecekleri cevaplarla yepyeni bir telefon sahibi olma şansı yakalayacak. Katılanlar arasında en iyi cevabı verenler yapılacak seçimle LG G6 sahibi olacak.

LG G6 kazanarak test grubuna dahil olan kullanıcılar, LG G6 ile ilgili deneyimleri, ikili fotoğraf, geniş açı fotoğraf, video ve yorumlarıyla birlikte özel olarak hazırlanan www.lgg6testgrubu.com micro sitesinde yayınlanacak.

Kullanıcı deneyimi için başvurular 21 Nisan tarihine kadar geçerli. Başvuruların ardından seçilecek adaylara LG G6 akıllı telefonu hediye edilecek. LG G6’yı test etme şansını yakalayan kullanıcıların çektikleri fotoğraflara ve yorumlara aşağıdaki site üzerinden erişilebilecek.

Yorumlar
btbilgi
PAYLAŞ
blank
xTRlarge, Türkiye'nin (TR) üretici ve yenilikçi potansiyelini sergilemek; farklı bakış açılarını, yeni tarzları, x sayıda yeni değeri, girişimi, fikri yansıtmak; teknolojiden doğaya, iş yönetiminden tasarıma, insana dair faaliyetlerin en geniş ufkunu sizlerle mümkün olduğu kadar geniş 'large" paylaşabilmek için yola çıktı. Geleceğe inancı olanlarla birlikte mesafe katetmeyi planlıyor.