btbilgi

Japonya ilginçliklerle dolu bir ülke, çoğu zaman insanların sevdikleri ve istedikleri şeyler dünyanın kalanından çok farklı olabiliyor. Bu farklı zevklere güvenen UberEats ve Volvo, beraberce çok ilginç bir projeye imza atmış durumda. “All-Star Restaurant” denilen bu proje, size lüks bir aracın arka koltuğunda çeşitli lezzetler sunmayı amaçlıyor.

Tokyo çok çeşitli yemek kültürlerine ve çok kaliteli restoranlara ev sahipliği yapan bir şehir. Uber firmasının bir alt girişimi olan UberEats ise, müşterilerine kaliteli restoranlardan özellikle seçilmiş menüleri ulaştıran özel bir servis. Bu servis San Francisco, New York, Toronto, Sydney, Atlanta, Amsterdam, Viyana, Paris, Madrid, Hong Kong, Dubai gibi dünyanın 50 büyük şehrinde hizmet veriyor.

Firmanın “All-Star Restaurant” servisi ise size Volvo XC90 Excellence model bir otomobilin arka koltuğunda hem Tokyo’yu gezme, hem de en iyi restoranların menülerini tatma fırsatı veriyor. Serviste Japonya’nın ünlü şeflerinden Yukio Hattori’nin çeşitli restoranlardan seçtiği yemeklerden oluşan bir menü sunuluyor. Tokyo’nun farklı noktalarında, farklı yemekler arabanıza geliyor ve servis ediliyor. UberEats hizmetinde çorbasından tatlısına kadar, isteklerinize uygun tam bir menü alabiliyorsunuz.

Eğer Tokyo’yu gezmeye az vaktiniz varsa ama sunduğu tüm lezzetleri denemek isterseniz, 14 Mart’da başlayan bu hizmet çok ilginç bir alternatif olabilir. Servisin hediyesi olan şampanyayı denemeyi unutmayın.

Yorumlar
btbilgi
PAYLAŞ
blank
xTRlarge, Türkiye'nin (TR) üretici ve yenilikçi potansiyelini sergilemek; farklı bakış açılarını, yeni tarzları, x sayıda yeni değeri, girişimi, fikri yansıtmak; teknolojiden doğaya, iş yönetiminden tasarıma, insana dair faaliyetlerin en geniş ufkunu sizlerle mümkün olduğu kadar geniş 'large" paylaşabilmek için yola çıktı. Geleceğe inancı olanlarla birlikte mesafe katetmeyi planlıyor.