btbilgi

Windows 10 tutkunlarından ve Alcatel Sosyal Ağlarındaki kurumsal akıllı telefon kullanıcılarından gelen yoğun ilgiye karşılık TCL Communication, profesyonel kullanıcılardan gelen yoğun talebe istinaden yeni PLUS 12 cihazını piyasaya sunarken, IDOL4 Pro’nun tanıtımını gerçekleştirdi.

Windows 10 ile çalışan PLUS 12, anı yaşa rken işlerini de halletmek isteyen yoğun kullanıcılar için mobil ofis niteliğinde. PLUS12, 12-inç full HD ekranı, zarif ve modern tasarımı ile mobilitenin gerektirdiği maksimum üretkenliği ile profesyonel kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt vermeyi hedefliyor.

“Bağlantılı tabletler için öncü üretici olarak, cihazların hücresel ağlara bundan sonra daha fazla bağlı kalacağından emin olduklarını söyleyen TCL Communication Başkan Yardımcısı Vittorio Di Mauro Alcatel‘in 4.5G LTE ve Windows 10’lu 2-in-1 bağlantılı yüksek performanslı PLUS serisi ile, kullanıcıların her yerde bağlantıda kalacaklarını söyledi. PLUS 12 tablet PLUS ailesinin en son üyesi olarak, hafifliğinin ve harika görüntüsünün yanı sıra, geniş ekranıyla kullanıcıya muhteşem bir deneyim sunduğunu söyleyen Mauro sözlerini “Alcatel, PLUS 12 ile yolda bile sahip olacağınız mükemmel bir ofis üretti” şeklinde tamamladı.

Klavyeniz 15 cihaza kadar Wi-Fi bağlantı noktası görevini görecek
Süper hızlı 4.5G/Wi-Fi bağlantısı ile PLUS 12 kullanıcılarına tam bir ofis deneyimi sunuyor. PLUS 12 ile iş arkadaşlarınızla iletişim kurabilir, birlikte çalışabilir, belge ve sunumlar yaratabilir, e-book’unuzu okuyabilir, internette gezinebilir veya nerede olursanız olun, 12 inç full HD ekranıyla harika kalitedeki sunum videonuzu paylaşabilirsiniz. PLUS 12, yüksek kalite video-konferansı için 5MP ön kamera, yüksek sesli çift hoparlör ve dijital bir mikrofon ile donatılmış. Daha fazlası, PLUS 12, yenilikçi, ayrılabilir 4.5G LTE klavyesi ile 15 cihaza kadar Wi-Fi bağlantı noktası görevi görüyor.

2-in-1 cihaz Intel Turnkey Solution temeli üzerine geliştirilmiş. PLUS 12 Intel® ‘in avantajını kullanıyor. Ayrıca hızlı, şifresiz giriş için Windows 10’un Windows Hello parmak izi, Windows Ink not alma programı ve dipnot gibi tüm kullanım özellikleriyle ön plana çıkıyor. Cihaz içinde arama yapma, görevleri tamamlama, hatırlatıcı ayarlama ve daha üretken çalışma için Cortana kişisel dijital asistan da mevcut. Üstelik PLUS 12, harici cihaz, fare, hoparlör, kulaklık, ikinci ekran gibi donanımsal çeşitliliklere bağlantı için, kullanıcıya PLUS 12, USB-C, USB-A, mikro-HDMI ve ses jakı gibi çoklu port özelliğini de sunuyor.

Kompakt tasarımı ve sadece 990 gram ağırlığıyla PLUS 12, piyasadaki en hafif 12 inç 2-in-1 ürün olma özelliğine sahip. Profesyonel ve modern bir görünüm yaratan birinci sınıf zarif metal ön kabının yanı sıra, hem taşınabilir mobil cep ürünü arayanlar hem de tam manasıyla Windows 10’un üretici kapasitesine ihtiyaç duyanlar için ideal bir cihaz olarak öne çıkıyor.

IDOL4 Pro Alcatel, Windows 10’lu IDOL 4 Pro, cebinize PC benzeri performansı getiren harika Continuum özelliğiyle geliyor. Continuum ile, Windows 10’lu IDOL 4Pro telefonunuzu kullanırken, aynı anda masaüstü deneyimi için ikinci ekran, klavye ve fare özellikleriyle kusursuz bağlantı kurabilirsiniz. Windows 10’lu IDOL4 Pro, birinci kalite çift cam ve metal çerçeveli dizaynıyla mükemmel bir akıllı telefon özelliğine sahip.

Altın krom rengindeki IDOL4 Pro, Avrupa’da Haziran ayından itibaren 599 Euro’ya (önerilen perakende fiyatı), arduvaz (taş tahta) PLUS 12 ise 499 Euro’ya (önerilen perakende fiyatı) satışa sunulacak.

Yorumlar
btbilgi
PAYLAŞ
blank
xTRlarge, Türkiye'nin (TR) üretici ve yenilikçi potansiyelini sergilemek; farklı bakış açılarını, yeni tarzları, x sayıda yeni değeri, girişimi, fikri yansıtmak; teknolojiden doğaya, iş yönetiminden tasarıma, insana dair faaliyetlerin en geniş ufkunu sizlerle mümkün olduğu kadar geniş 'large" paylaşabilmek için yola çıktı. Geleceğe inancı olanlarla birlikte mesafe katetmeyi planlıyor.