btbilgi

Türk Telekom’un kariyer alanındaki genç yetenek programı “Türk Telekom START” ile gençlerle birlikte yürümeye devam ediyor. “Benim Yolum, Türk Telekom START!” sloganıyla 16 Şubat’ta başlayan başvurular, 15 Mart 2017’de tamamlanacak.

Değerlendirme aşamalarını ve mülakatları başarıyla tamamlayan 4’üncü sınıf üniversite öğrencileri, yeni mezunlar, yüksek lisans öğrencileri ve iş hayatında en fazla bir yıl deneyim kazanmış adaylar, Genel Müdürlük birimlerinde tam zamanlı çalışmak üzere yeni işlerine başlayacak.  Adaylar yeni işlerindeki mevcut sorumluluklarının yanı sıra mentorluk, online koçluk, yenilikçilik projelerine katılım ve rotasyon gibi fırsatlar içeren 18 aylık kapsamlı bir gelişim programına da dahil olacaklar. Seçme ve değerlendirmeleri başarıyla tamamlayan 3. Sınıf üniversite öğrencileri ise altı hafta süre ile staj yapma fırsatı bulacak.

Başvuruların ardından değerlendirme sürecinde, genel yetenek ve İngilizce testi, grup mülakatı, yetkinlik bazlı bireysel mülakat aşamalarını başarı ile geçen genç yetenekler, START programıyla kariyerlerine Türk Telekom’da devam edecekler.

START’a kabul edilecek gençleri önemli fırsatlar bekliyor
START’a kabul edilecek ve tam zamanlı çalışacak adaylar, birçok farklı kariyer deneyimi fırsatını yakalamış olacak. Program kapsamında belirlenen üniversite 3’üncü sınıf öğrencilerine ise altı haftalık staj süresi boyunca, zengin bir gelişim programı fırsatı sunulacak.

START Programı üniversitelerde anlatılacak
Etkinlikler kapsamında, Türk Telekom liderlerinin kariyer birikimlerini paylaşacakları söyleşiler ve keyifli yarışmalar, üniversiteli gençlerin bu süreçte yaşayacakları deneyimler arasında yer alıyor.  START’ın başvuru dönemi boyunca, Türk Telekom yöneticileri Türkiye’nin farklı bölgelerinden 20’ye yakın üniversiteyi ziyaret ederek, sektördeki güncel trendler ile şirkette kendilerini bekleyen kariyer ve gelişim fırsatlarını paylaşacak.

Türk Telekom Genç Yetenek Programı START’a, üniversitelerin 3’üncü ve 4’üncü sınıf öğrencileri, yeni mezunlar ve yüksek lisans öğrencileri ile iş hayatında en fazla bir yıl deneyim kazanmış gençler başvurabilecek.

 START’a yönelik başvurular, www.turktelekomstart.com.tr, “Facebook: TurkTelekomKariyer”, “Twitter: TTKariyer”, “Linkedin: Turk Telekom” adreslerinden gerçekleştirilebiliyor.

Yorumlar
btbilgi
PAYLAŞ
blank
xTRlarge, Türkiye'nin (TR) üretici ve yenilikçi potansiyelini sergilemek; farklı bakış açılarını, yeni tarzları, x sayıda yeni değeri, girişimi, fikri yansıtmak; teknolojiden doğaya, iş yönetiminden tasarıma, insana dair faaliyetlerin en geniş ufkunu sizlerle mümkün olduğu kadar geniş 'large" paylaşabilmek için yola çıktı. Geleceğe inancı olanlarla birlikte mesafe katetmeyi planlıyor.