btbilgi

Arçelik A.Ş dünyanın en saygın tasarım ödüllerinden biri olan IF Design 2017’den bu yıl 4 ödülle döndü. Dünyanın tasarım alanındaki en itibarlı ödülleri arasında sayılan IF Design Awards’da Grundig Delisia El Blenderi, Beko Cosmos Gardırop Tipi Buzdolabı, Grundig Fourever 3K Buzdolabı ve Grundig Fourever 4K Flush Handle Buzdolabı ürünleriyle  ödül almaya hak kazanan Arçelik, ödülünü 10 Mart 2017 tarihinde Münih BMW Müzesi’nde 20 ülkeden 200’den fazla konuğun katılımıyla gerçekleşecek IF Design 2017 ödül töreninde alacak.

Arçelik’in ödül aldığı ürünlerden Grundig Delisia El Blenderi, benzersiz ve mükemmel tasarımıyla da mutfak ortamına yepyeni bir yaklaşım getiriyor. Aydınlatmalı gösterge alanı ve  tasarım detaylarının yanı sıra  bıçak teknolojisiyle vitamin kaybını da önlemek için maksimum verim sağlıyor.

Beko Cosmos Gardırop Tipi Buzdolabı cam kapıları, entegre saplı zarif tasarımı ve temiz görünüşüyle mutfağınıza duru bir güzellik getiriyor. Dokunmatik kontrol göstergesi, entegre sapın üzerinde bulunan ürün, farklı renklere sahip ışıklarla buzdolabınızın durumu hakkında sizi bilgilendiriyor.

Grundig Fourever 3K Buzdolabı ise Fransız tipi açılan kapıları ile geniş ve kullanışlı iç hacim sağlıyor. Etkileyici dış tasarımıyla tüm favori yiyeceklerinizi korumak için geniş saklama kapasitesi ve yiyecek koruma teknolojisine sahip iç tasarımıyla dikkat çekiyor.

Grundig Fourever 4K Buzdolabı Fransız tipi açılan kapıları ile geniş ve kullanışlı iç hacim sağlıyor. Sıcaklık ayarlı “Cool and Freeze Zone” bölmesi ihtiyaca göre soğutucu veya dondurucu olarak ayarlanabiliyor. Entegre sapları mutfağınızın tasarımıyla uyum sağlıyor.

60 yılı aşkın süredir tasarımları ödüllendiriyor
1953 yılından bu yana düzenli olarak gerçekleştirilen IF Design Ödülleri’nde dünyanın dört bir yanından binlerce ürün bu yıl marka ürün tasarımı, iletişim tasarımı, ambalaj tasarımı, iç mimari, profesyonel konsept ve hizmet tasarımı gibi kategorilerde yarışıyor.

Yorumlar
btbilgi
PAYLAŞ
blank
xTRlarge, Türkiye'nin (TR) üretici ve yenilikçi potansiyelini sergilemek; farklı bakış açılarını, yeni tarzları, x sayıda yeni değeri, girişimi, fikri yansıtmak; teknolojiden doğaya, iş yönetiminden tasarıma, insana dair faaliyetlerin en geniş ufkunu sizlerle mümkün olduğu kadar geniş 'large" paylaşabilmek için yola çıktı. Geleceğe inancı olanlarla birlikte mesafe katetmeyi planlıyor.