btbilgi

Gençlere parlak fırsatlar yaratan ve kendilerini göstermeye imkan veren birçok şirket var. Bunların içinden Vodafone’un 2008 yılında başlattığı Discover Genç Yetenek Programı dikkat çekiyor. Bu program şimdiye kadar 150 gence kariyer imkanı vermiş durumda. Programa bu sene de üniversite 4. sınıf öğrencileri ve yeni mezunlar arasından 42 kişi seçilecek.

Discover Genç Yetenek Programı dahilinde adaylar, 3 hafta boyunca sürecek bir oryantasyon geçiriyorlar. Ardından Vodafone’da altı aylık dönemler boyunca iki farklı rolde rotasyonlu çalışıyorlar. Böylece farklı iş kollarında deneyim elde ediyorlar. Programın 2017 dönemi için başvurular açılmış durumda ve son başvuru tarihi 12 Mart. Nisan ayı sonuna kadar sürecek değerlendirme sonunda seçilecek adaylar, Temmuz itibariyle Vodafone’da çalışma fırsatı yakalayacaklar.

Konuyla ilgili açıklama yapan Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Pınar Kalay, bu programla gençlere dinamik ve küresel bir şirkette kariyer imkanı verildiğini ifade etti. Kalay ayrıca “Program adaylara özel bir gelişim programına katılmanın yanı sıra Vodafone’daki ikinci yıllarını tamamlayan ve Global Columbus Programına katılmaya hak kazanan gençlere iki yıl süreyle 20’den fazla Vodafone ülkesinden birinde çalışma imkanı da sunuyor” şeklinde programın ayrıntılarını da aktardı.

Discover Genç Yetenek Programı hakkında ek bilgileri ve başvuru imkanını buraya tıklayarak gideceğiniz resmi web sitesinde bulabilirsiniz.

Yorumlar
btbilgi
PAYLAŞ
blank
xTRlarge, Türkiye'nin (TR) üretici ve yenilikçi potansiyelini sergilemek; farklı bakış açılarını, yeni tarzları, x sayıda yeni değeri, girişimi, fikri yansıtmak; teknolojiden doğaya, iş yönetiminden tasarıma, insana dair faaliyetlerin en geniş ufkunu sizlerle mümkün olduğu kadar geniş 'large" paylaşabilmek için yola çıktı. Geleceğe inancı olanlarla birlikte mesafe katetmeyi planlıyor.