btbilgi

Getir ve BiTaksi, 4-5 Şubat tarihleri arasında 2 gün sürecek bir tasarım geliştirme yarışması düzenliyor. Her seviyeden tasarımcının katılımına açık olan yarışmada 3 farklı kategori yer alıyor. Yetenekli tasarımcılara iş imkanı da sağlanacak.

Getir, akıllı telefon uygulaması aracılığı ile sipariş edilen yüzlerce çeşit ürünü 7/24 ortalama 10 dakikada adrese teslimat hizmeti sunuyor. BiTaksi akıllı telefon uygulaması, yolcuların bulundukları noktaya veya farklı bir konuma taksi çağırmasını ve kredi kartı ile ödeme yapabilmesini sağlıyor.

Getir & BiTaksi Tasarım Geliştirme Yarışması
48 saat sürecek olan Getir & BiTaksi Tasarım Geliştirme Yarışmasında para ödüllerinin yanı sıra dereceye bakılmaksızın yetenekli yarışmacılara iş teklifi yapılacak.

UI & UX dizaynları, reklam kampanyaları, sosyal medya içerik ve kampanya içeriklerinin yarışacağı tasarım yarışmasına başvurular 31 Ocak Salı günü son bulacak.

Yarışmacılar projelerini kendi bilgisayarlarında Photoshop ve Illustrator programlarını kullanarak yapacaklar. UX – UI başlığı için Sketch programını da bilmeleri gerekiyor. Kazanan yarışmacı 5000 TL değerindeki hediye çekinin sahibi olacak. İkinciye 3000 TL, üçüncü olana ise 2000 TL’lik hediye çekleri verilecek. Ayrıca dereceye bakılmaksızın yetenekli katılımcılara Getir ve BiTaksi tarafından iş teklifi yapılacak.

Başvurunun tasarim.bitaksi.com adresinden yapılabildiği yarışma Getir ve BiTaksi’nin Etiler’deki ofisinde gerçekleştirilecek.

Etkinliğe destek verecek jüride ise şu isimler yer alıyor: Özyeğin Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü Kurucu Başkanı Alpay Er, Titrifikir Kurucu Ortağı Cem Akar, Getir ve BiTaksi Kurucusu Nazım Salur, Getir ve BiTaksi Kurucu Ortağı Serkan Borançılı, Getir Genel Müdürü Tuncay Tütek, Getir Pazarlama Direktörü Batuhan Gültakan, Getir Ürün Müdürü Halid Özsoy, BiTaksi Pazarlama Müdürü Gaye Aladağ ve Kreatif Özge Ürer.

Yorumlar
btbilgi
PAYLAŞ
blank
xTRlarge, Türkiye'nin (TR) üretici ve yenilikçi potansiyelini sergilemek; farklı bakış açılarını, yeni tarzları, x sayıda yeni değeri, girişimi, fikri yansıtmak; teknolojiden doğaya, iş yönetiminden tasarıma, insana dair faaliyetlerin en geniş ufkunu sizlerle mümkün olduğu kadar geniş 'large" paylaşabilmek için yola çıktı. Geleceğe inancı olanlarla birlikte mesafe katetmeyi planlıyor.