btbilgi

Google geçtiğimiz hafta açıkladığı bir haberle yeni bir satın alma açıkladı. Konferans görüşmelerindeki ses kalitesini iyileştirmek için 10 yıllık İsveç firması Limes Audio‘yu satın alacağını duyurdu. 

G-Suite için yapıldığı duyurulan  ve Google’ın blogunda yer alan açıklamada satın alma için; Hangouts ve kurumsal benzeri toplantılar için kullanılan Chromebox’ı Limes Audio teknolojisi ile geliştireceği yönünde oldu.

Limes Audio’nun anlaşmayı takiben kapanacağı ve yazılımını California, Mountain View’e taşıyacağı söyleniyor. Satın alma ilgili  Limes Audio’nun yayınladığı notta 10 yıllık sürenin uzun bir süre olduğunu belirtiyor ve ekibin “herkese daha iyi bir ses deneyimi için birlikte çalışabileceği” söyleniyor. Aynı notta ekibin “herkese daha iyi bir ses deneyimi için toplum için işbirliği yapmaya devam edebileceği” ifadeleri de yer alıyor. 

Yorumlar
btbilgi
PAYLAŞ
blank
xTRlarge, Türkiye'nin (TR) üretici ve yenilikçi potansiyelini sergilemek; farklı bakış açılarını, yeni tarzları, x sayıda yeni değeri, girişimi, fikri yansıtmak; teknolojiden doğaya, iş yönetiminden tasarıma, insana dair faaliyetlerin en geniş ufkunu sizlerle mümkün olduğu kadar geniş 'large" paylaşabilmek için yola çıktı. Geleceğe inancı olanlarla birlikte mesafe katetmeyi planlıyor.