btbilgi

Bu sene üçüncüsü düzenlenen Bosch Talent Camp organizasyonu, üniversite öğrencileri için güzel bir fırsat sunuyor. Bir Twitter yarışması ile başlayacak etkinlik, 5 mühendislik öğrencisini Bosch’un Türkiye’deki ofislerine ve Ar-Ge merkezlerine götürecek.

Etkinlik için başvurular Bosch Türkiye Twitter hesabından alınacak. 4–17 Ocak tarihleri arasında firmanın Twitter hesabında mühendislik öğrencilerine yönelik 5 soru verilecek. Sorulara yanıt veren üniversite üçüncü, dördüncü sınıf ve yüksek lisans öğrencileri, jüri değerlendirmesi ve telefon mülakatlarına girecekler. Bu iki aşamadan başarıyla geçen 5 öğrenci, Bosch Talent Camp 2017’ye katılmaya hak kazanacak.

Bir dijital öğrenci kampı olan Talent Camp boyunca, mühendislik öğrencileri 4 gün süreyle Bosch dünyasını yakından inceleyecekler. Firmanın sunduğu teknolojileri deneyimleme, teorik bilgilerini pratikte kullanma fırsatı bulacaklar. Gençler kamp süresince, bir Bosch çalışanı gibi Bosch’un tüm süreçlerine tanık olacak ve Türkiye’de yer alan Ar-Ge bölümlerini gezebilecek.

Seçilen 5 öğrenci bir yandan Endüstri 4.0 workshoplarına katılacak, diğer yandan dijital dünyada ofis ortamını ve çalışma koşullarını görecek. Talent Camp boyunca ayrıca üretim alanında vaka çalışmaları, firmanın elektrikli el aletleri ile DIY (Do It Yourself – Kendin Yap) tasarım eğitimleri, dijital pazarlama dersleri ve Bosch yöneticileri ile kariyer görüşmeleri de gerçekleştirilecek.

Eğer siz de bu eğitim programına başvurmak istiyorsanız, hemen şimdi Bosch Türkiye’nin Twitter hesabını takibe başlayın.

Yorumlar
btbilgi
PAYLAŞ
blank
xTRlarge, Türkiye'nin (TR) üretici ve yenilikçi potansiyelini sergilemek; farklı bakış açılarını, yeni tarzları, x sayıda yeni değeri, girişimi, fikri yansıtmak; teknolojiden doğaya, iş yönetiminden tasarıma, insana dair faaliyetlerin en geniş ufkunu sizlerle mümkün olduğu kadar geniş 'large" paylaşabilmek için yola çıktı. Geleceğe inancı olanlarla birlikte mesafe katetmeyi planlıyor.