btbilgi
Spirit of Ecstasy

Lüks otomotiv firması Rolls-Royce, Belçikalı tasarımcı Charles Kaisin ile işbirliğini kutlamak için ilginç bir akşam yemeği organizasyonu düzenledi. Etkinlik markanın ikonik sembolü olan Spirit of Ecstasy’den ilham alan Kaisin’in origami enstalasyonu galasıyla beraber geçekleşti. Enstalasyon, Rolls-Royce araçlarını yüzyıllardır süsleyen zarif heykelin 2500 minyatürünü içeriyor.

100 davetlinin katıldığı gecede, etkinlik origami kağıtlarıyla katlanmış yapılar giyen garsonların dört tip parfümlü su ve yengeç, avokado, siyah susam ve altın sac ile kaplanmış havyar sunması ile başladı. Royal Akademi Müzik’den Ellen Vanherck ve Guildhall Müzik ve Drama Okulundan Eline Antoinette Vandenheede’nin konserinden sonra etkinlik çorba sunumu ile devam etti. Çorba, Rolls-Royce’un klasik otomobil modeli Silver Ghost’unu anımsatan gümüş tulum kıyafetli garsonlar tarafından cam kimya tüplerinde servis edildi.

Rolls-Royce ve Charles Kaisin’den sürreal bir kutlama yemeği

Ana yemek olarak karabalığın sunulduğu kutlama organizasyonunda, altın bardan yapılmış bir tatlı, antep fıstığı ve elma yaprağı sunuldu. Tatlı sunan garsonlar, parlayan ışıklı bulut kostümleri ile dikkat çektiler. Geceye katılan misafirlerin her birine Kaisin tarafından kişiye özel olarak tasarlanan ve Sir Henry Royce’un “Yaptığınız herşeyde mükemmelliğe uğraşın, var olanı daha iyi yapın yoksa yaratın” sözünden yola çıkan özel yapım kitaplar hediye edildi.

Yorumlar
btbilgi
PAYLAŞ
blank
xTRlarge, Türkiye'nin (TR) üretici ve yenilikçi potansiyelini sergilemek; farklı bakış açılarını, yeni tarzları, x sayıda yeni değeri, girişimi, fikri yansıtmak; teknolojiden doğaya, iş yönetiminden tasarıma, insana dair faaliyetlerin en geniş ufkunu sizlerle mümkün olduğu kadar geniş 'large" paylaşabilmek için yola çıktı. Geleceğe inancı olanlarla birlikte mesafe katetmeyi planlıyor.