btbilgi

Şirketlerin veri odaklı paylaşım, entegrasyon, süreç yönetimi ve büyük veri taleplerinie yönelik çözümler geliştiren Software AG, yönetim kadrosunu güçlendiriyor. Uzun yıllardır BT sektöründe farklı görevlerde bulunan Özgür Oktay, Software AG Türkiye’de yeni Kanal Satış Direktörü olarak görevine başladı.

Software AG Türkiye’de yeni kanal satış direktörü Özgür Oktay
Software AG Türkiye, Kanal Satış Direktörü Özgür Oktay

Özgür Oktay, İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Matematik Bölümünde lisans ve sonra Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Enstitüsünde yüksek lisans yapmıştır. Mart 2007- Mart 2012 arasında Sampaş firmasında çalışan Oktay, Türkiye’deki birçok yerel yönetimin otomasyona geçiş ve akıllı kentleşme projelerinin hayata geçmesinde rol oynadı. Mart 2012 – Eylül 2012 arasında Profilo Holding’de kurumsal satış müdürlüğü yapan Oktay, son olarak Eylül 2012 – Kasım 2016 arasında Oracle Türkiye’de Bölge Satış Müdürü pozisyonundaydı.

Oktay, Oracle Türkiye’deki görevi sırasında sorumlu olduğu kamu ve enerji sektörlerini 2,5 kat büyütmüş, Türkiye’deki en büyük elektrik dağıtım şirketinin  uçtan uca otomasyon projesinin satışını gerçekleştirmişti.

Yorumlar
btbilgi
PAYLAŞ
blank
xTRlarge, Türkiye'nin (TR) üretici ve yenilikçi potansiyelini sergilemek; farklı bakış açılarını, yeni tarzları, x sayıda yeni değeri, girişimi, fikri yansıtmak; teknolojiden doğaya, iş yönetiminden tasarıma, insana dair faaliyetlerin en geniş ufkunu sizlerle mümkün olduğu kadar geniş 'large" paylaşabilmek için yola çıktı. Geleceğe inancı olanlarla birlikte mesafe katetmeyi planlıyor.