btbilgi

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi ve Kadir Has Üniversite’sinin birlikte düzenlediği İstanbul Bilişim Kongresi’nin 10’uncusu günümüzde kurumları değişime zorlayan ve hayatı kolaylaştıran bilgi teknolojileri trendlerinin ve gelecekte e-Dönüşümü etkileyecek gelecek teknolojilerin tartışılacağı bir platform olacak.

TBD_Banner.cdr

Her yıl pek çok kurum, kuruluş ve STK’nın desteklediği İstanbul Bilişim Kongresi Türkiye’nin Bilişim Toplumu olma yolundaki ilerlemesine katkı sunmayı hedefliyor.

Günümüzde kurumlar ve özel şirketler, dijital çağı yakalamak için pazarlamadan iş modellerine, otomasyondan organizasyon yapısına kadar her süreci yeni dünya araçları ile yapılandırıyor. Nesnelerin İnterneti, Endüstri 4.0, bulut bilişim, mobil teknoloji, sosyal medya, büyük veri, yapay zeka, giyilebilir teknolojiler, akıllı sistemler, 3D yazıcılar, siber güvenlik, biyoteknoloji ve sanal gerçeklik teknolojide yeni trendler e-Dönüşüme etki ediyor.

Google Cloud Türkiye Ülke Müdürü Alp Önder Güler ve Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Türker Kılıç’ın davetli konuşmacı olduğu kongrede “Nesnelerin İnterneti ile Geleceğimiz Nasıl Şekillenecek?”, “Giyilebilir Teknolojiler ve Sağlık Uygulamaları”, “Büyük Veri ve Bilginin Gücü” ve “Siber Dünya’nın Geleceği” konulu oturumlar düzenlenecek.

DEVAM: Etkinlik Programı

Yorumlar
btbilgi
1
2
3
PAYLAŞ
blank
İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü'nden mezun olduktan sonra bir süre reklam sektöründe çalıştı. Şu an editör olarak hayatını idame ettiriyor. Her gün yeni bir şeyler öğrenmek için uyanıyor. Kim ne yapmış, yeni ne olmuş, hangi araştırmalardan nasıl sonuçlar çıkmış merak ediyor. Derliyor, topluyor, sunuyor.