btbilgi

Teknolojiyi ince ve hafif tasarımlarda sunan HP, yeniden tasarladığı kişisel bilgisayar portföyü ile üst segmentteki liderliğini güçlendiriyor.

3
İkinci nesil özelliklerini taşıyan hepsi birarada masaüstü HP Spectre x360, önceki modele kıyasla yüzde 13 daha ince ve yüzde 11 daha hafif tasarımıyla neredeyse kenarsız bir ekran ile donatılmış.

7’nci nesil Intel Core işlemciler için optimize edilmiş olması, 57.8 W’lık daha büyük bir pilin daha ince bir tasarıma sığdırılması sayesinde Spectre x360’ın yüzde 25 oranında artırılan pil ömrü artık 15 saate kadar uzayabiliyor.

Şifre kullanımına ihtiyaç duymadan yüz tanıyarak güvenli oturum açma sağlayan Windows Hello uyumlu FHD IR kamerası ve yüzde 12 daha geniş görüş açılı HP Truevision FHD web kamerası olan HP Spectre x360’ın yeni çift fan tasarımı termal bileşenleri optimize ederek cihazın en zorlu faaliyetlerde bile serin çalışmasını sağlıyor.

HP Envy dizüstü bilgisayar önceki modele göre dört saat daha uzun süreli, 14 saate varan pil ömrü avantajına sahip. 14 mm kalınlığında ve 1,42 kilo ağırlığındaki yeni Envy, önceki nesline kıyasla daha kalın ve ağır olmasına rağmen daha büyük pil ve en yeni nesil Intel Core işlemcileriyle mobil şartlarda yüksek performans sunuyor.

Uyku ve şarj modlarından ve bir adet USB Type-C’dan oluşan bağlantı noktaları ile HP Envy dizüstü bilgisayarın 2 GB GDDR5 videolu opsiyonel NVIDIA GTX 950M ekran kartı ve 16 GB’ye varan RAM’ı bulunuyor.

1

HP Envy AIO 27 performansla medya deneyimlerini biraraya getiriyor. 15 mm kalınlığına ile HP Envy AIP 27, Bang & Olufsen kanal ayarlı, entegre dört hoparlörlü sound bar, sinema kalitesinde ses deneyimi sunuyor. Technicolor Color Sertifikalı 3,6 milyon piksellik ekran çözünürlüğü, video izlerken ya da içerik düzenlerken gereken yüksek netlikteki renklerin teminatı oluyor ve jet hızında 3D oyun performansı sunuyor.

HP Envy 27 s görüntüleyici ince alüminyum stantlı modern bir tasarıma ve 27 inç diyagonal 4K IPS panele sahip. AMD FreeSyncTM desteği daha düşük donanımlı görüntüleyicilerde görülebilen görüntü bozulmaları ve teklemelerini azaltıyor. Görüntüleyicinin sRGB renk keskinliği yüzde 99’u aşarak günümüzün 4K içeriklerinin deneyimlenmesini sağlıyor.

Fiyatlar
  • HP Envy All In One 27’nin EMEA bölgesinde aralık ayından itibaren 1.799 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor.
  • HP Spectre x360’ın EMEA bölgesinde kasım ayından itibaren 1.299 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor.
  • QHD+ ya da FHD panel opsiyonlu HP Envy dizüstü bilgisayarın EMEA bölgesinde ekim ayından itibaren 899 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor. UHD panel opsiyonlu HP Envy dizüstü bilgisayarın 2017 Ocak ayından itibaren satışa sunulması bekleniyor.
  • HP Envy 27 s görüntüleyicinin EMEA bölgesinde aralık ayından itibaren 599 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor.
Yorumlar
btbilgi
PAYLAŞ
blank
İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü'nden mezun olduktan sonra bir süre reklam sektöründe çalıştı. Şu an editör olarak hayatını idame ettiriyor. Her gün yeni bir şeyler öğrenmek için uyanıyor. Kim ne yapmış, yeni ne olmuş, hangi araştırmalardan nasıl sonuçlar çıkmış merak ediyor. Derliyor, topluyor, sunuyor.