btbilgi

Turkcell en yeni iPhone serisi olan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus akıllı telefonları ön siparişe açtı. Ayrıca yeni iPhone’ların yanında, Apple’ın yeni nesil akıllı saati Apple Watch Series 2 de ön siparişle satın alınabilecek.

Şimdiden ısmarlayabileceğiniz iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri, en yeni jenerasyon telefonlar olarak gelişmiş bir kamera sistemi, toza ve suya dayanıklı tasarım ve stereo hoparlörlere sahip. İçinde barındırdığı A10 Fusion işlemcisi, piyasada bulunan diğer çiplere kıyasla en güçlüsü olmakla birlikte, aynı zamanda iPhone’larına artırılmış pil ömrü sunmasına da imkan veriyor.

teknolojide-yeni-cag

Turcell’de ayrıca Apple Watch Series 2’yi ve Apple Watch Series 1’i de ön sipariş imkanı ile satın alabiliyorsunuz. Apple Watch Series 2 egzersiz ve sağlık özellikleri dışında, yerleşik GPS ile birçok gelişmiş özellik barındırıyor. Yüzücüler için 50 metre suya dayanıklılığı olan bu model, watchOS 3 işletim sistemine ve güçlü bir işlemciye sahip.

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Murat Erkan, Turkcell’lilerin bu yeni nesil cihazları en yüksek performansla kullanabileceklerini söyledi. Erkan, “Akıllı telefonlar daha yüksek hızları desteklemeye başladıkça, Turkcell 4.5G şebekesinin farkı daha net anlaşılmaya başlıyor. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’larını Turkcell’den alanlar hem Fizy Müzik Uygulamasını, TV+, BiP, Akıllı Depo gibi birçok Turkcell servislerini hem de  Türkiye’deki en yüksek 4.5G hızını deneyimleyebilecek.”

apple-watch-2-fiyat

iPhone 7, iPhone 7 Plus, Apple Watch Series 2 ve Apple Watch Series 1’e sahip olmak isteyenler bu ürünleri hemen Turkcell.com.tr’den ön sipariş verebilirler. 14 Ekimden itibaren Turkcell İletişim Merkezlerinden de temin edilebilecek ürünler için ayrıntı bilgi www.turkcell.com.tr adresinden edinilebilir.

Yorumlar
btbilgi
PAYLAŞ
blank
xTRlarge, Türkiye'nin (TR) üretici ve yenilikçi potansiyelini sergilemek; farklı bakış açılarını, yeni tarzları, x sayıda yeni değeri, girişimi, fikri yansıtmak; teknolojiden doğaya, iş yönetiminden tasarıma, insana dair faaliyetlerin en geniş ufkunu sizlerle mümkün olduğu kadar geniş 'large" paylaşabilmek için yola çıktı. Geleceğe inancı olanlarla birlikte mesafe katetmeyi planlıyor.