btbilgi

1475656020_gear_iconx_lifestyle_2Samsung’un Kıdemli Tasarımcısı Seounghyun Son ve Mühendis Sunghan Park tarafından spor yapanlar veya sağlıklı yaşam verilerini günlük takip etmek isteyenler için tasarlanan cihaz, tasarım özellikleri ile dikkat çekiyor.

Gear IconX’in Samsun’un yenilikçi kimliğini yansıtacak şekilde ikonik bir tasarıma sahip. Cihaz sadece estetiğe değil konfora da önem verilerek tasarlanmış. Günlük kullanımda sıkça tercih edilen siyah, beyaz ve mavi renklerde üretilmiş cihaz renk kombinasyonları ile değişik beğenilere hitap edebilecek.

1475656011_gear_iconx_key_visual_2
Gear IconXFarklı kulak ölçü ve şekilleri göz önünde bulundurularak, egzersiz yaparken kulaklara rahatsızlık vermemesi için belli bir eğim açısı ile tasarlanmış.1475656023_gear_iconx_lifestyle_1 200’ün üzerinde kullanıcı tarafından test edilen cihazın küçük yapısında pek çok özelliği taşıdığı söyleniyor. Bir numara ses kalitesi elde temek için ses sistemi yeni baştan tasarlanan cihazın boyutu küçülürken ses kalitesinden ödün verilmemiş.
Gear IconX’in kutusu gözlük kutularından esinlenerek tasarlanmış. İçine yerleştirilen kulaklıkları sadece muhafaza etmiyor,  şarj cihazı görevini de yerine getiriyor.

 

Yorumlar
btbilgi
PAYLAŞ
blank
xTRlarge, Türkiye'nin (TR) üretici ve yenilikçi potansiyelini sergilemek; farklı bakış açılarını, yeni tarzları, x sayıda yeni değeri, girişimi, fikri yansıtmak; teknolojiden doğaya, iş yönetiminden tasarıma, insana dair faaliyetlerin en geniş ufkunu sizlerle mümkün olduğu kadar geniş 'large" paylaşabilmek için yola çıktı. Geleceğe inancı olanlarla birlikte mesafe katetmeyi planlıyor.