Zencommerce’in iddiası e-ticareti kolaylaştırmak

btbilgi

Avrupa ve Hindistan’da göstermiş olduğu hizmetler ile E-ticaret yazılımı sektöründe lider konumda bulunan Zencommerce, Türkiye pazarına girdi

Orta ve Doğu Avrupa’nın ardından başarısını Hindistan’da sürdüren ve bugün 15 binden fazla online mağazanın altyapısında imzası bulunan Polonya merkezli Zencommerce, Türkiye’de faaliyete geçti.

Zencommerce Türkiye Ülke Müdürü Emre Gülas Türkiye’de nüfusun yüzde 47’sinin internet kullandığını ve 16 milyon kişinin e-ticaret yaptığına dikkat çekiyor. Gülas buna rağmen Türk e-ticaret sektörünün tam olarak potansiyelini ortaya koyamadığını iddia ediyor. Zencommerce Türkiye Ülke Müdürü Emre Gülas, girişimcilerin 5-10 bin TL’lik yatırım ile geniş bir kitleye erişebileceğini söyleyerek şöyle konuşuyor:zencommerce

“Kullanıcılar Zencommerce desteği ile sanal mağazalarını pazarlama, sosyal medya, mobil ticaret ve güvenlik altyapısı tamamlanmış bir şekilde devralıyor. Sektör lideri firmalarla gerçekleştirdiğimiz işbirliklerimiz sayesinde ise e-ticaret operasyonlarının her adımında en üst kalitede hizmet alabiliyorlar”.

Türkiye’de ofisi bulunan tek e-ticaret markası
Zencommerce’in Avrupa’daki büyük e-ticaret firmaları arasında Türkiye’de ofisi bulunan tek marka olduğuna dikkat çeken Zencommerce Türkiye Ülke Müdürü Emre Gülassözlerini şöyle tamamladı:

“Ulusal yazılımlar yerelleşmede başarı gösteremiyor. Zencommerce olarak uluslararası rakiplerimizden farklı olarak tamamen Türkçe altyapı ile Türkiye’ye yüzde yüz uyumlu yazılımlar sunarak küçük-büyük, bireysel-kurumsal fark etmeksizin tüm müşterilerimize çözüm sağlıyoruz. Ayrıca ilk yapılacak ödemelerde yüzde 80 indirim sunarak yatırım riskini de minimuma indiriyoruz.”

Yorumlar
btbilgi
[fbcomments]
PAYLAŞ
blank
xTRlarge, Türkiye'nin (TR) üretici ve yenilikçi potansiyelini sergilemek; farklı bakış açılarını, yeni tarzları, x sayıda yeni değeri, girişimi, fikri yansıtmak; teknolojiden doğaya, iş yönetiminden tasarıma, insana dair faaliyetlerin en geniş ufkunu sizlerle mümkün olduğu kadar geniş 'large" paylaşabilmek için yola çıktı. Geleceğe inancı olanlarla birlikte mesafe katetmeyi planlıyor.