Temsa Maraton Hannover’de ilgi gördü

btbilgi

Türkiye’nin önde gelen ticari araç üreticilerinden Temsa, geçen hafta Hannover Ticari Araç Fuarı’nda ürünlerini sergiledi. Anadolu Seyahat firmasına pazarlanan 100 Safir Plus için gerçekleştirdiği imza töreninden sonra VIP hizmetleriyle tanınan Diamond Drive firmasına da ürettiği Maraton araçların teslimini gerçekleştirdi.

Ürün siparişlerinin teslim edilmesinden duydukları memnuniyeti ifade eden Diamond şirket sahibi Nurettin Çağman, şunları söyledi:

maraton“Temsa imal ettiği tasarım harikalarıyla rüştünü kanıtlamış şirkettir. TEMSA HD13 yapımı ve tasarımı ile üstün nitelikli ürün çıkarabildiklerini evvelinden göstermişlerdi. Maraton çok üstün özellikleri olan ve farklı bir araç olduğu için bu yatırıma karar verdik. Temsa’ya ‘Yolun ve başarıların daim olsun’ diyoruz”.

“Maraton Almanya’da fark yaratacak”
İmza töreninde yaptığı konuşmada, Maraton’un farklı çizgileri ve performansıyla Alman otobanlarında hissedileceğini söyleyen Temsa Genel Müdürü Dinçer Çelik, Hannover Fuarı’ndaki katılımdan memnuniyet duyduklarını açıkladı. Dinçer’e göre Almanya trafiğinde yer alan Temsa araçların sayısı 800’ü aştı ve kısa erimde 1000’in üzerine çıkacak. “Almanya’da taşımacılık alanında hizmet veren Diamond Drive firması gibi kaliteli hizmet veren Türk şirketleri olmasından mutluyuz” diyen Dinçer, Maraton’un kısa bir sürede Alman taşımacılık dünyasında hızla yerini alacağını söyledi.

Yorumlar
btbilgi
[fbcomments]
PAYLAŞ
blank
xTRlarge, Türkiye'nin (TR) üretici ve yenilikçi potansiyelini sergilemek; farklı bakış açılarını, yeni tarzları, x sayıda yeni değeri, girişimi, fikri yansıtmak; teknolojiden doğaya, iş yönetiminden tasarıma, insana dair faaliyetlerin en geniş ufkunu sizlerle mümkün olduğu kadar geniş 'large" paylaşabilmek için yola çıktı. Geleceğe inancı olanlarla birlikte mesafe katetmeyi planlıyor.