btbilgi

İş süreçlerinde mobilitenin ön plana çıkmasıyla mobil çalışanların sayısı artıyor. Otel lobileri, havaalanı salonları ya da kafelerde çalışan mobil çalışanlar, HP Probook 400 serisinin 16 saatlik pil süresi ile yarı yolda kalmıyor. HP Audio Boost teknolojisi ile yüksek ses kalitesi sunan ProBook 400 serisiyle online konferans aramaları da istenilen seviyelere geliyor. Modellerin ağırlığı 1,49 kilodan başlıyor.

HP ProBook 400 serisi artık online konferans aramalarını daha kolay ve daha üretken hale getiren özelliklere sahip. HP Audio Boost teknolojisinin eklenmesiyle ses kalitesi artmış bulunuyor. Çift yönlü gürültü bastırma becerilerini de ekleyerek arka plandan gelen gürültüleri engelleyen bu seriye, HP, sesleri, müzikleri ya da filmleri algılayarak ses ayarlarını otomatik olarak en iyi düzene getiren gömülü bir özellik eklemiş.

hp20160621318Düşme, darbe, sarsıntı, toz ve sıcaklık direncini kapsayan MIL-STD 810G testinden geçen ProBook 400 serisinin dokunmatik bölge ile donatılmış geniş bir tıklama pad’i bulunuyor.

ProBook 400 serisinin NVIDIA GeForce 930MX grafik teknolojisi fotoğraf ve video düzenleme gibi uygulamalar için hızlı performans sunuyor.

Kurumsal seviyede güvenlik, HP BIOSphere üzerinden kök seviyesinde koruma sağlıyor. Gömülü Trusted Platform Module 2.0 güvenlik işlemcili ve seçimlik biyometrik parmak izi okuyucu ile kimlik koruması, ürünün diğer güvenlik özellikleri arasında geliyor.

HP ProBook 430 G4, 499 Euro; 440 G4, 449 Euro; 450 G4, 469 Euro; 455 G4, 399 Euro; 470 G4 ise 579 Euro’dan başlayan fiyatlarla piyasaya çıkıyor.

Yorumlar
btbilgi
PAYLAŞ
blank
İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü'nden mezun olduktan sonra bir süre reklam sektöründe çalıştı. Şu an editör olarak hayatını idame ettiriyor. Her gün yeni bir şeyler öğrenmek için uyanıyor. Kim ne yapmış, yeni ne olmuş, hangi araştırmalardan nasıl sonuçlar çıkmış merak ediyor. Derliyor, topluyor, sunuyor.