btbilgi

Mobil telefon pazarının sıkı oyuncularından HTC üst seviye akıllı telefon serisi Desire’da iki yeni modelin tanıtımını gerçekleştirdi. Modeller hakkında bilgi veren HTC Akıllı Telefon ve Ağa Bağlı Cihazlar İş Birimi Başkanı Chialin Chang “Desire serimiz bugün orijinal Desire’dan bu yana en büyük atılımı gerçekleştiriyor. Amiral gemisi HTC 10’u popüler hale getiren yeniliklerden esinlenerek bu yenilikleri Desire 10’a taşıdık ve gelmiş geçmiş en iyi Desire’ı ürettik” dedi.

HTC’nin piyasaya çıkaracağı Desire 10 pro’da sekiz çekirdekli, Desire 10 lifestyle’da dört çekirdekli işlemci bulunuyor. Desire 10 pro 3.000mAh, Desire 10 lifestyle 2.700mAh pile sahip ve 2TB’ye kadar genişletilebilir SD kart desteği sunuyor.

HTC Desire 10 pro

HTC Desire 10 pro
HTC Desire 10 pro

HTC Desire 10 pro, yüksek çözünürlüklü ön ve arka kameraları, zarif ve metalik tasarımı, parmak izi sensörü, geniş açılı resimler çeken Selfie Panorama modu ve 64GB dahili depolama alanı gibi üst düzey özelliklerine sahip.

Akıllı Elektronik İmaj Sabitleme (Electronic Image Stabilization) fonksiyonu, Auto HDR ve Lazer otomatik odaklama (Laser Auto-Focus) özelliği net fotoğraf ve video çekebilmenize olanak sağlıyor.

Gelişmiş kamera kontrolü daha sezgisel hale gelen HTC Desire 10 pro yükseltilmiş Pro modu sunuyor. Fotoğraflarınız üzerinde DSLR düzeyinde kontrolle ve spor modu ve gece modu gibi kullanışlı hazır ayar seçenekleri ile kamera ayarlarını hareket halindeyken düzenleyebiliyorsunuz.

HTC Desire 10 lifestyle

HTC Desire 10 lifestyle
HTC Desire 10 lifestyle

HTC Desire 10 lifestyle’da HTC BoomSound Hi-Fi harici hoparlörlerin yanı sıra 24 bit Hi-Res ses özelliği bulunuyor. 13MP ana kamera BSI sensörü sayesinde, düşük ışıkta parlak fotoğraflar ve Full HD videolar çekiyor. Telefon 5MP selfie kamerasına sahip. Telefonunu sık sık düşürenler için de tüm HTC Desire 10 lifestyle modelleri bir kordon ve kordon takma yuvası ile geliyor.

Yorumlar
btbilgi
PAYLAŞ
blank
İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü'nden mezun olduktan sonra bir süre reklam sektöründe çalıştı. Şu an editör olarak hayatını idame ettiriyor. Her gün yeni bir şeyler öğrenmek için uyanıyor. Kim ne yapmış, yeni ne olmuş, hangi araştırmalardan nasıl sonuçlar çıkmış merak ediyor. Derliyor, topluyor, sunuyor.